Skip to content
Iluteenused

Meie armsas pesakeses tegutsevad ka ilu ja heaolu eest hoolitsevad iluteenuste pakkujad. Sellest ka nimetus 𝑻𝒊𝒆𝒓𝒂𝒍𝒚.𝒆𝒖 𝒊𝒍𝒖𝒃𝒖𝒕𝒊𝒊𝒌. Oleme spetsialiseerunud just enda lemmik aladele ja nii saamegi pakkuda teile ripsme- ja kulmuhooldusi, kui ka meiki ja soenguid. Koos erinevate rõivastega moodustab meie ilubutiik perfektse paketi. Olete südamest oodatud!

Kadi Alteberg

Iluteenused

Klassikalised ripsmed, hübriidripsmed, kulmuhooldused

Olen ripsmetehnik Kadi. Ilumaailmas olen tegutsenud varsti juba 2 aastat ja väga armastan enda tööd. Mulle meeldib muuta naisi enesekindlamaks ja näha nende silmis rahulolu. Kui Sa soovid loomulikuma tulemusega hübriid ripsmepikendusi või klassikalisi ripsmepikendusi, siis võta minuga julgelt ühendust. Pakun lisaks ripsmetele ka kulmuhooldust ja ripsmete keemilist värvimist.

Kontakt: https://www.facebook.com/kadialteberg

Instagram: https://www.instagram.com/lashesby_kadi

Näidistööd

Gerly Dreimann

Iluteenused

Ripsmepikenduste paigaldus/ hooldus Tallinnas .

Paigaldan klassikalisi-, volüüm- ja megavolüümripsmeid

Olen ripsmetehnik olnud nüüdseks juba 6 aastat. Kunagi ülikooli kõrvalt alguse saanud hobist on tänaseks saanud minu põhitöö. Ma naudin seda mida ma teen ja seda, et saan muuta nii paljude naiste igapäevaelu tänu ripsmetele palju ilusamaks ja lihtsamaks. Tieraly ilubutiigis on meil super kollektiiv ja väga meeldiv keskkond kuhu saate tulla oma iluteenuseid nautima! ❤️

Kontakt: https://www.facebook.com/lashesbygerly

Näidistööd

Kerli Kaasik

Iluteenused

Näidistööd

Jumestus, soengud, kulmuhooldused

Ma armastan inimesi ilusaks teha!

Ootan sind enda meigitooli jumestusse, kulmuhooldusesse ja teen ka soenguid 🙂 Tegelen jumestamisega 2015 aastast ja kulmudega 2017 aastast. See on minu igapäevane töö, mille vastu mul on suur kirg ja panustan endast sellesse nii palju kui vähegi võimalik!

Aitan hea meelega ka teistel uusi teadmisi ja oskusi omandada ja teen individuaalkoolitusi 😉

Kirjuta mulle ja saame koos veelgi kaunimaks! 


Lisaks on Kerli ka BROWZY kulmušablooni inventor ja eestvedaja. Mis toode on Browzy? See  on kulmušabloon, mis on tehtud personaalselt sinu kulmukuju järgi ja on abiks sulle igapäevase kulmumeigi tegemisel. Kulmude hommikune joonistamine pole kunagi olnud nii lihtne ja kiire.

Rohkem infot siin: https://www.facebook.com/Browzyofficial

Volüümripsmed

Üks peamistest põhjustest, miks mulle ripsmetehniku töö meeldib, on see, kui klient silmad avab ning ta nägu rahulolev ja ta kiidab mu tööd. See on suurepärane tunne, see tänulikkus, et klient valis minu ning on minu tööga rahul. Sellised hetked annavad tohutult motivatsiooni ja tahtmist sellest veel paremini teha. Ma teen asja südamega ning tahan, et iga klient, kes minu juurest lahkub, oleks tulemusega rahul ja õnnelik.

Hinnakiri

Megavolüüm 45/40
Volüüm 40/35
Mix 30/25€


Minuga saab kontakteeruda
FB Riin Roost
instagram @rripsmepikendused

Riina Roost

Iluteenused

Näidistööd